Antradienį namuose "Energijos" ledo ritulininkai 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) įveikė trečioje vietoje esantį Dovydo Kulevičiaus ir Sauliaus Limonto Daugpilio "Latgale" (30 tšk.) klubą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Raimondas Štrimaitis, vieną - Paulius Tamkevičius.

Varžovų gretose rungtyniavęs S.Limontas buvo nubaustas 10 minučių bauda, o D.Kulevičius nepasižymėjo.

Pirmenybių lyderiais tebėra Ogrės ASK (46 tšk.) ledo ritulininkai.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pergalės po baudinių, pralaimėjimai po baudinių, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):