Net septynis tritaškius pirmame ketvirtyje pataikę svečiai netruko susikrauti dviženklį pranašumą. Didžiausia „Grizzlies“ persvara jau pirmame kėlinuke siekė net 18 taškų.

Sėkmingiau antrąjį ketvirtį sužaidę Kalifornijos krepšininkai sugebėjo sumažinti savo deficitą iki vienženklio, tačiau po ilgosios pertraukos rungtynių eigą ir toliau diktavo Memfio ekipa. Septynis taškus trečiame kėlinuke tapęs Jonas Valančiūnas padėjo svečiams susigrąžinti įtikinamą persvarą, o po ketvirtį užbaigusių De'Anthony Meltono ir Jae Crowderio tritaškių komandas skyrė milžiniškas 24 taškų skirtumas.

Kovingai rungtyniavusių Lou Williamso ir Montrezlo Harrello vedami „Clippers“ lemiamos susitikimo dalies metu sugebėjo sumažinti savo atsilikimą perpus, tačiau puikiai iš toli atakavę Memfio komandos snaiperiai grąžino Grizliams triuškinančią persvarą.

Prie pergalės solidžiai prisidėjo ir 22 minutes aikštėje praleidęs Valančiūnas. Iki ilgosios pertraukos taškų nepelnęs aukštaūgis savo pasirodymą užbaigė surinkęs 9 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 blokus ir dvi klaidas.

Svečių ekipa šiame susitikime pasiekė naują sezono rezultatyvumo rekordą. Daugiausiai taškų Tayloro Jenkinso auklėtiniams iki šiol buvo pavykę pelnyti lapkričio 6-ą vykusiose rungtynėse su Minesotos „Timberwolves“ klubu. Tąsyk Grizliai šventė pergalę rezultatu 137:121.

Tuo pačiu, tai buvo vos antras atvejis „Grizzlies“ istorijoje, kai komandai pavyko pasiekti 140 pelnytų taškų ribą. Rezultatyvesnes rungtynes Memfio klubas sužaidė tik 2007-ų metų sausio 3-ią, kai Mike'o Millerio, Pau Gasolio ir Rudy Gay vedami Grizliai įveikė „Golden State Warriors“ rezultatu 144:135.

Keturioliktą sezono pergalę iškovoję Memfio krepšininkai pagal šį skaičių pavijo aštuntą vietą Vakarų konferencijoje užimančius San Antonijaus „Spurs“. Tiesa, Teksaso klubas savo sąskaitoje turi trimis nesėkmėmis mažiau.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 28 (9 atk. kam.), Lou Williamsas ir Kawhi Leonardas po 24, Landry Shametas 10 taškų (1/7 trit.).

„Grizzlies“: Jae Crowderis 27 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 24 (4 blk.), Ja Morantas (9 rez. perd.) ir Dillonas Brooksas po 22, Tyusas Jonesas 11 taškų.

Pergalės atšvęsti Memfio krepšininkai sau leisti negalės – jau artėjančią naktį „Grizzlies“ laukia Finikse vyksianti akistata su vietos „Suns“ klubu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (47)