Aukštaūgis iš Lietuvos liko arti trigubo dublio: rungtyniavo 35 min., pelnė 15 taškų (5/11 dvit., 5/6 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir buvo naudingiausias starto penketo žaidėjas, jam esant aikštėje „Pacers“ pelnė 21 tašku daugiau, nei varžovai (+/- rodiklis +21).

Jo sąskaitoje šiame sezone – jau 20-as dvigubas dublis.

Prastai trečio kėlinio pabaigą sužaidę „Pacers“ prieš lemiamą ketvirtį atsiliko 84:94.

Šeimininkai aptirpdė svečių pranašumą iki vieno, dviejų metimų, o po Dougo McDermotto baudų įpusėjus lemiamam kėliniui švieslentė fiksavo lygų rezultatą 102:102.

Likus 1:26 min. Malcolmo Brogdono ir Justino Holiday taškai leido „Pacers“ kiek atitrūkti (114:109). Jaysono Tatumo ir Brado Wanamakerio taiklios baudos leido svečiams lipti ant kulnų – 114:113.

Likus 32 sek. svarbų dvitaškį pataikė D. Sabonis, priartinęs „Pacers“ prie pergalės.

Čia pat taiklus B. Wanamakeris (116:115) ir „Celtics“ ėmė gelbėtis pražangomis. Ranka nedrebėjo M. Brogdonui, kurio metimai likus 7 sek. leido šeimininkams pirmauti 120:117.

Paskutinis K. Walkerio tolimas metimas tikslo nepasiekė, o „Pacers“ pergalę baudomis įtvirtino tas pats M. Brogdonas, kurio sąskaitoje iš viso – 29 taškai.

Svečių neišgelbėjo rezultatyvus K. Walkerio pasirodymas – 44 taškai.

„Pacers“ (16/9) Rytuose užima 6-ą vietą, „Celtics“ (17/6) – trečią. Kitas rungtynes Indianos klubas žais gruodžio 14 d. Atlantoje prieš „Hawks“.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 (6/10 metimai iš žaidimo, 15/15 baudos, 8 rez. ped.), Aaron Holiday 18, Justin Holiday 17, T.J. Warrenas 14, Mylesas Turneris 11 taškų.

„Celtics“: Kemba Walkeris 44 (9/13 dvit., 7/15 trit., 5/7 baudos), Jaylenas Brownas 18, Jaysonas Tatumas 16, Bradas Wanamakeris 12, Danielis Theisas 11 taškų.