Glazge du aukso medalius (200 m ir 400 m laisvuoju stiliumi rungtyse) iškovojęs Danas Rapšys nutarė savo pasirodymą čempionate baigti, o be jo likusi Lietuvos rinktinė kombinuotoje estafetėje 4x50 m kalnų nenuvertė.

Arijus Pavlidi (nugara), Andrius Šidlauskas (krūtine), Deividas Margevičius (peteliške) ir Simonas Bilis (laisvuoju stiliumi) finišavo per 1.35:34 min bei užėmė 16-ąją vietą tarp 22 komandų.

D. Margevičius dalyvavo ir vyrų 200 m plaukimo peteliške atrankoje bei finišavęs per 1.55:24 min užėmė 18-ąją vietą. Tuo metu A. Pavlidi 50 m plaukimo nugara atrankoje finišavo per 25,5 sek. ir liko 51-as tarp 59 dalyvių.

Europos čempionate debiutavusi Kotryna Teterkova 200 m krūtine nuplaukė per 2.24:69 sek. bei atrankoje užėmė 19-ąją vietą tarp 44 sportininkių.

Sekmadienio vakarą S. Bilis kovos dėl medalio 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)