Jo vadovaujama „Chelsea“ šeštadienį svečiuose 1:3 (0:1) neatsilaikė prieš Liverpulio „Everton“ ir patyrė jau trečią nesėkmę per paskutinius keturis turus.

Londoniečiai su 29 taškais vis dar rikiuojasi ketvirtoje Anglijos „Premier“ lygos turnyro lentelės vietoje, tačiau jiems ant kulnų jau mina tiek tas pats „Tottenham“, tiek „Man United“, tiek ir kiti.

Vos 18-ą poziciją prieš šį turą užėmę „Everton“ futbolininkai, šią savaitę likę be vyriausiojo trenerio Marco Silvos, jau 5 minutę išsiveržė į priekį po Richarlisono įvarčio galva.

Antrame kėlinyje šeimininkų pergalę įtvirtino du tikslūs Dominico Calverto-Lewino smūgiai (49 ir 84 min.), o svečiams paguodą suteikė tik galingas Mateo Kovačičiaus šūvis 52 min.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)