Įstatymo pataisų priėmimo stadijoje „už“ balsavo 52 Seimo nariai, „prieš“ buvo 1 parlamentaras, susilaikė 10.

Praėjusią savaitę balsavimas taip pat neįvyko dėl parlamentarų balsų trūkumo.

Atsižvelgiant į Konstitucinio Teismo išaiškinimą ir faktinę situaciją, įstatymo projekte ir susijusių įstatymų projektuose formuluotę „miškų urėdija (urėdijos)“ siūloma keisti į „miškų urėdija“.

Seimo nario Artūro Skardžiaus manymu, būtų tikslinga valstybės valdomą „Valstybinių miškų urėdiją“ pertvarkyti į akcinę bendrovę, kuri valdytų kitas 26 bendroves, atsakingas už miškus.

Konstitucinis Teismas konstatavo, kad Miškų įstatymo pakeitimo įstatymo įtvirtinta formuluotė „miškų urėdija (urėdijos)“ reiškia, jog pagal Miškų įstatymą Lietuvoje gali veikti viena arba kelios miškų urėdijos – pagal Valstybės ir savivaldybės įmonių įstatymą įsteigtos valstybės įmonės, patikėjimo teise valdančios, naudojančios valstybinius miškus ir jais disponuojančios įstatymų nustatyta tvarka, taip pat vykdančios juose kompleksinę miškų ūkio veiklą ir kitą įmonės įstatuose numatytą veiklą.

Kaip teigiama įstatymo projekto aiškinamajame rašte, pagal šį teisinį reguliavimą Vyriausybė turi plačią diskreciją nuspręsti, kiek miškų urėdijų steigti Lietuvoje. Iš Miškų įstatyme įtvirtintos formuluotės „miškų urėdija (urėdijos)“ taip pat neaišku, kiek miškų urėdijų pagal Miškų įstatymą gali veikti Lietuvoje.