Jonas Valančiūnas „Grizzlies“ gretose žaidė 25 minutes, pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir du kartus prasižengė.

Likus 3:24 min. šeimininkai dar pirmavo 105:100, tuomet iniciatyvos ėmėsi Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas bei svečiai iš Los Andželo atsakė 9 taškais iš eilės.

A. Davisas tritaškiu išlygino rezultatą (105:105), „grizlių“ lyderiu tapęs Ja Morantas prarado kamuolį, o L. Jamesas dvitaškiu išvedė svečius į priekį (107:105).

Ja Morantas prametė, o „Lakers“ pranašumą likus 54 sek. dvitaškiu didino A. Davisas (109:105).

„Grizlių“ gretose baudą pataikė Dillonas Brooksas, dvitaškį – Ja Morantas, o likus 6 sek. prametė L. Jamesas. Kamuolį atkovoję „grizliai“ spėjo paprašyti minutės pertraukėlės, tačiau po jos Kyle Andersono perdavimas tikslo nepasiekė ir „Grizzlies“ nusileido 108:109.

Artimiausias rungtynes „Grizzlies“ žais lapkričio 26 dieną svečiuose prieš „Pacers“.

„Lakers“ pirmauja Vakarų konferencijoje bei lygoje turi geriausią pergalių ir pralaimėjimų balansą (14/2), „Grizzlies“ Vakaruose – dvylikti (5/10).

„Grizzlies“: Ja Morant 26 (10/16 iš žaidimo, 6 rez. perd., 5 klaidos), Jae Crowderis 21, Jaren Jackson 20, Dillon Brooks 12, Kyle Anderson 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (12/18 dvit., 2/9 trit.), Anthony Davis 22 (7/14 iš žaidimo), Rajon Rondo 14.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)