Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai šeštadienio vakarą namuose 3:1 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus ir su 28 taškais pasivijo čempionato lyderę „Barceloną“.

Svečiai jau 2-ąją minutę išsiveržė į priekį po tikslaus Williano Jose smūgio, tačiau 37-ąją minutę rezultatą išlygino Karimas Benzema.

„Karališkasis“ klubas savo pranašumą įrodė po pertraukos – 47-ąją minutę įvartį mušė Federico Valverde, 74-ąją minutę pasižymėjo Luka Modričius.

Kitose rungtynėse taškus prarado trečiąją vietą užimanti Madrido „Atletico“ ekipa, kuri išvykoje 1:1 nesugebėjo įveikti „Granada“ klubo.

Diego Simeone kariauna pirmavo po 60-ąją minutę Renano Lodli įmušto įvarčio, bet šeimininkams tašką padovanojo Germano Sanchezo įvartis 67-ąją minutę.