Bedantį puolimą pademonstravusios Manto Šerniaus auklėtinės išvykoje 51:74 (17:21, 14:17, 13:22, 7:14) turėjo pripažinti Turkijos nacionalinės komandos pranašumą.

Iki pertraukos varžovėms į atlapus kibusios lietuvės paleido jas į priekį trečiojo kėlinio pabaigoje. Svečių puolimas visiškai sustingo, o tuo pasinaudojusios šeimininkės spurtavo 13:2 bei negrįžtamai atitrūko 68:44.

Lietuvos krepšininkės suklydo net 25 kartus.

Turkija: Quanitra Hollingsworth 14, Aysegul Gunay Aladag ir Tugce Canitez (8 atk. kam.) po 11.

Lietuva: Laura Juškaitė 13, Gintarė Petronytė 10, Gabrielė Šulskė 9, Gabija Meškonytė ir Laura Miškinienė (7 atk. kam.) po 6.

Pirmąją pergalę pasiekusios turkės atrankos starte 56:59 nusileido serbėms. Lietuvės pirmosiose rungtynėse namuose 108:43 sutriuškino Albaniją.

Minėtose rungtynėse Lietuvos rinktinėje debiutavo Justė Jocytė, kuri per 10 minučių įmetė 4 taškus. Tiesa, treneris Mantas Šernius į Turkiją trylikmetės neišsivežė.

Kitas rungtynes lietuvės žais tik kitų metų lapkričio 12 dieną namuose su Serbijos komanda. Serbės laimėjo abu atrankoje žaistus mačus.