Jonas Valančiūnas nugalėtojų gretose žaidė 23 minutes, pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą – pelnė 18 taškų (9/14 dvit.), atkovojo 13 kamuolių (5 puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovų metimą, padarė tris klaidas bei tris kartus prasižengė. Tai – septintas Jono dvigubas dublis šiame sezone.

Trečio kėlinio antroje pusėje šeimininkams pavyko pirmą kartą susikrauti dviženklę persvarą 89:79.

„Grizlių“ naujoko Marko Guduričiaus 8 iš eilės taškai leido svečiams pavyti varžovus per vieną taiklų metimą (91:89). Prieš lemiamą ketvirtį „Hornets“ pirmavo 96:94.

Po Ja Moranto, M. Guduričiaus ir J. Valančiūno taškų svečiai atitrūko 105:96, įpusėjus lemiamam kėliniui lietuvio dvitaškis leido „grizliams“ išlaikyti 9 taškų pranašumą (109:100).

Likus 3:21 mmin. po Brandono Clarke'o tritaškio „Grizzlies“ pirmąkart pirmavo dviženkle persvara (112:102). Į lemiamą šturmą kilę šeimininkai panaikino deficitą: po Devonte Grahamo tritaškio šeimininkai išlygino rezultatą (117:117) ir likus 23 sek. paskutinė ataka priklausė „grizliams“.

Iniciatyvos ėmėsi antrasis naujokų biržos šaukimas: Ja Morantas prasiveržė link krepšio ir kone paskutinę mačo sekundę pataikė sudėtingą dvitaškį.

Šiame mače naujokas pirmąkart karjeroje surinko dvigubą dublį – 23 taškai (9/13 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.) ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Varžovams buvo likusios 0,7 sek., nors Terry Rozier spėjo išmesti kamuolį, tačiau jo sudėtingas tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Tai antroji iš eilės „Grizzlies“ pergalė, artimiausią mačą Tenesio valstijos ekipa žais šeštadienį namuose su Jutos „Jazz“.

Po pergalės „grizliai“ pavijo Portlando „Trail Blazers“ ir Oklahomos „Thunder“ ekipas (4/7), trys ekipos Vakarų konferencijoje dalinasi 11-13 vietomis.

„Hornets“: Terry Rozier 33, Malik Monk 20, Devonte Graham 19, Cody Zeller 16, Miles Bridges 14.

„Grizzlies“: Ja Morant 23 (9/13 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud., 11 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 18 (9/14 dvit., 13 atkov. kam.), Marko Guduričius 17, Jarenas Jacksonas 16, Dillonas Brooksas 15, Brandonas Clarke'as 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)