Net devynis tritaškius smeigęs J. Hardenas iš viso surinko 42 taškus (3/8 dvitaškiai, 9/19 tritaškiai, 9/11 baudos), sugriebė 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Nekuklus buvo ir Russello Westbrooko pasirodymas. Gynėjo sąskaitoje – 27 taškai (10/17 dvitaškiai, 6/8 baudos), o Clintas Capela pridėjo 16 taškų ir net 20 atkovotų kamuolių bei 4 blokus.

„Raketos“ po trečios pergalės iš eilės pakilo į trečią vietą NBA Vakarų konferencijoje ir dabar nusileidžia tik Los Andželo „Lakers“ (7/1) bei Denverio „Nuggets“ (6/2).

Lygoje pirmavusius „Lakers“ pavijo Bostono „Celtics“ krepšininkai, kurie išvykoje 135:115 (39:30, 33:24, 32:37, 31:24) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (5/4) komandą.

Nors mačą spurtu 7:0 pradėjo būtent „Spurs“, Brado Stevenso auklėtinių tai neišmušė iš vėžių: jie atsakė įspūdinga savo atkarpa 32:10 ir visiškai perėmė iniciatyvą bei dar iki pertraukos susikrovė 19 taškų pranašumą – 70:51.

Tiesa, antrame kėlinyje skaudi nelaimė ištiko Gordoną Haywardą, kuriam po kontakto su LaMarcusu Aldridge'u lūžo kairė ranka. G. Haywardas iki šios nakties per mačą vidutiniškai rinko po daugiau nei 20 taškų kartu su Kemba Walkeriu buvo „Celtics“ lyderiai.

Šį kartą „Keltus“ į priekį vedė Jaylenas Brownas su 30 taškų, K. Walkeris su 26 ir Jaysonas Tatumas su 19.

„Spurs“ gailį gelbėjo DeMaras DeRozanas ir Patrickas Millsas, įmetę atitinkamai 22 ir 20 taškų. Tuo metu praėjusiame ture net 39 taškus atseikėjęs L. Aldrige'as šįsyk buvo kaip reta vangus ir tesukrapštė 3-is.