Į kitą taurės etapą pateko Jurgeno Kloppo auklėtiniai. Nuo rungtynių pradžios įvarčiai liejosi tiek į vienus vartus, tiek į kitus. „Liverpool“ buvo arti nesėkmės, tačiau per teisėjo pridėtą laiką (90+4) rezultatą išlygino Divockas Origi (5:5).

Baudinių serijoje vienintelis netikslus Dani Ceballoso smūgis nulėmė „Liverpool“ dramatišką pergalę.

Londone šypsojosi „Manchester United“ ekipa, kuri 2:1 palaužė „Chelsea“. Į kitą etapą pateko „Aston Villa“, 2:1 įveikusi „Wolverhampton“ futbolininkus.

Ketvirtfinalyje kovos „Everton“, „Aston Villa“, „Man City“, „Leceister“, „Colchester“, „Man Utd“, „Oxford“ ir „Liverpool“. Šio etapo poras lems burtai.

Taurės rezultatai:

„Liverpool“ 5 – 5 „Arsenal“ (po 11 m baudinių serijos: 5-4)

6' [1:0] Shkodran Mustafi (į savus vartus)

19' [1:1] Lucas Torreira

26' [1:2] Gabriel Martinelli

36' [1:3] Gabriel Martinelli

43' [2:3] James Milner (11 m. baudinys)

54' [2:4] Ainsley Maitland-Niles

58' [3:4] Alex Oxlade-Chamberlain

62' [4:4] Divock Origi

70' [4:5] Joseph Willock

90+4' [5:5] Divock Origi

„Chelsea“ 1 – 2 „Man United“

25' [0:1] Marcus Rashford (11 m)

61' [1:1] Michy Batshuayi

73' [1:2] Marcus Rashford

„Aston Villa“ 2 – 1 „Wolverhampton“

28' [1:0] Anwar El-Ghazi

54' [1:1] Patrick Cutrone

57' [2:1] Ahmed El Mohamady

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)