Po pergalės „Man City“ su 22 taškais pakilo į antrą vietą ir sumažino taškų deficitą nuo lygoje pirmaujančio „Liverpool“ klubo.

Tuo metu Christianas Pulisicas tapo vos antru amerikiečiu, kuriam „Premier“ lygoje pavyko pasižymėti „hat-tricku“.

„Chelsea“ saugas trim įvarčiais prisidėjo prie „mėlynųjų“ pergalės 4:2 prieš „Burnley“. Šeimininkų sirgalių nuotaikas nebent šildė fantastiškas Jay Rodriguezo įvartis bei dar labiau rezultatą švelninęs Dwightas McNeilas (2:4).

2012-aisiais „hat-tricką“ pelnė amerikietis Clintas Dempsey, žaidęs „Tottenham Hotspur“ ekipoje.

Po pergalės „Chelsea“ pakilo į 4-ą vietą, „Burnley“ lieka 11-oje pozicijoje.

Sekmadienį turo rungtynes žais „Liverpool“, namuose priims „Tottenham Hotspur“, Londono „Arsenal“ namuose susikaus su „Crystal Palace“.

Šeštadienio rezultatai:

„Man City“ 3 – 0 „Aston Villa“

46' [1:0] Raheem Sterling
65' [2:0] Kevin De Bruyne
70' [3:0] Ilkay Gundogan

„Brighton“ 2 – 2 „Everton“

15' [1:0] Pascal Gross
20' [1:1] Adam Webster
74' [1:2] Dominic Calvert-Lewin
80' [2:2] Neal Maupay (11 m baudinys)

„Watford“ 0 – 0 „Bournemouth“

„West Ham“ 1 – 1 „Sheffield Utd“

44' [1:0] Robert Snodgrass
69' [1:1] Lys Mousset

„Burnley“ 2 – 4 „Chelsea“

21' [0:1] Christian Pulisic
45' [0:2] Christian Pulisic
56' [0:3] Christian Pulisic
58' [0:4] Willian
86' [1:4] Jay Rodriguez
89' [2:4] Dwight McNeil

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)