Be pralaimėjimų žygiuojanti R. Kurtinaičio kariauna namie 73:56 (20:13, 16:12, 16:20, 21:11) nugalėjo „Astana“ (1-2) komandą bei pasiekė penktąją pergalę iš eilės.

Į priekį „Chimki“ vedė 15 taškų surinkęs Devinas Bookeris. Jonas Jerebko, Dairis Bertanis ir Jeremy Evansas įmetė po 10 taškų.

Tuo metu Vokietijos čempionate susitiko dvi lietuvių atstovaujamos komandos, o pergalę šventė Berlyno ALBA su Roku Giedraičiu.

Sostinės klubas išvykoje 110:82 (32:15, 28:23, 27:20, 23:24) sutriuškino Ryčio Pipiro atstovaujamą Viurcburgo „s.Oliver“ klubą.

R. Giedraitis per 21 minutę pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

R. Pipiras pralaimėtojams per 8 minutes surinko 2 taškus (1/3 dvit.), 2 atkovotus kamuolius ir 1 naudingumo balą.

Ispanijos vyrų krepšinio čempionato penktojo turo rungtynėse Fuenlabrados „Montakit“ komanda su Egidijumi Mockevičiumi savo aikštėje 75:74 (17:26, 22:14, 15:29, 21:5) įveikė Mursijos UCAM ekipą.

E. Mockevičius per 24 min. surinko 5 taškus (dvitaškiai 2/3, baudos 1/5), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 metimą ir 2 kartus prasižengė.

Manresos „Baxi“ komanda, kuriai atstovauja Deividas Dulkys, namuose 61:81 (22:19, 9:20, 12:24, 18:18) pralaimėjo Tenerifės „Iberostar“ ekipai.

D. Dulkys per 20 min. pelnė 5 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/5), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

Manresos klubas trečiadienį namuose žais FIBA Čempionų lygos rungtynes su Panevėžio „Lietkabeliu“.