Sezono rungtynes sužaidusio N. Mirotičiaus vedami „Barcelona“ krepšininkai namuose po atkaklios kovos 97:94 (27:23, 25:23, 22:26, 23:22) palaužė „Valencia“ (2-2) klubą.

N. Mirotičius per 31 minutę pelnė 33 taškus (6/9 dvit., 4/9 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 43 naudingumo balus.

Malcolmas Delaney prie pergalės pridėjo 13, Victoras Claveras – 11, Kyle'as Kuricas – 10, o Brandonas Daviesas ir Adamas Hanga – po 8 taškus.

Pralaimėtojų gretose žibėjo Jordanas Loydas, kuris įmetė 30 taškų bei surinko 37 naudingumo balus.

Likus žaisti minutę rezultatas dar buvo lygus (92:92), bet N. Mirotičius sumetė du baudų metimus, po „Valencia“ klaidos vieną baudos metimą pridėjo M. Delaney, o po netaiklaus J. Loydo tritaškio katalonų pergalę įtvirtino V. Clavero dvitaškis.

Šia pergale itin džiaugėsi „Barcelonos“ strategas Svetislavas Pesičius, teigęs, jog tokios rungtynės parodo, kodėl ACB lyga yra stipriausia Europoje. Anot specialisto, šioje lygoje yra žaidžiamas tikrasis krepšinis.

Kitose sekmadienio rungtynėse Bilbao „RETAbet“ (3-1) su A. Kulboka pateikė staigmeną bei savo žiūrovų akivaizdoje 79:75 (18:14, 24:26, 15:15, 22:20) nukovė Vitorijos „Baskonia“ (1-3) ekipą.

A. Kulboka per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/5 trit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, 2 kartus pažeidė taisykles bei surinko 4 naudingumo balus.

Baskų derbyje šeimininkus į pergalę vedė čekas Ondrejus Balvinas, surinkęs 13 taškų, 9 atkovotus kamuolius bei 21 naudingumo balą.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 14 taškų įmetęs Tornike Shengelia. Pierria Henry pelnė 13 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 13 taškų pelnė ir Ilimane Diopas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)