Nuo pirmų finalo metrų pirmavęs panevėžietis nuotolį įveikė per 1 min. 45,97 sek.

Antras finišavo vengras Kristofas Milakas (1.47,69), trečias – japonas Katsuhiro Matsumoto (1.48,32).

„Dar vienas FINA pasaulio taurės etapas baigtas 200 m laisvu stiliumi rungties auksu (1:45,97)! Dar niekada nesu plaukęs taip greitai spalio mėnesį. Dėkoju Milak Kristof už įdomią kovą, o sirgaliams už tokį savų palaikymą, kad visa arena dreba taip, jog girdisi net po vandeniu.

Dabar vežu į Lietuvą du aukso ir vieną sidabro medalį“, – po varžybų „Facebook“ socialiniame tinkle rašė plaukikas.

Atrankoje D. Rapšys taip pat buvo greičiausias – 1 min. 48,62 sek.

Penktadienį D. Rapšys Budapešte triumfavo 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, o šeštadienį pelnė sidabrą 200 m kompleksinio plaukimo finale.

Jo asmeninis rekordas šioje rungtyje – 1:44.38 min. Jį plaukikas pasiekė rugpjūtį Singapūre.

Vyrų 200 m krūtine finale neblogai pradėjęs Andrius Šidlauskas po pusės distancijos laikėsi lyderių trejete, tačiau finišas nesusiklostė – lietuviui atiteko 9-a vieta. Jo rezultatas – 2.14:30 min.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (57)