Du kartus pirmavusi „Borussia“ sekmadienį svečiuose 2:2 sužaidė su Frankfurto „Eintracht“ vienuolike.

Dortmundo komandą į priekį buvo išvedę tikslūs Axelio Witselio ir Jadono Sancho smūgiai, tačiau 88-ąją minutę šeimininkams tašką išplėšė Thomaso Delaney įvartis į savus vartus.

Kitose sekmadienio „Bundesliga“ rungtynėse Monchengladbacho „Borussia“ 2:1 nugalėjo „Dusseldorf“ futbolininkus.

Italijoje sunkų trilerį išgyveno „AS Roma“. Sostinės klubas svečiuose 2:1 palaužė „Bologna“ pasipriešinimą.

49-ąją minutę Aleksandras Kolarovas išvedė svečius į priekį, bet 54-ąją minutę 11 m. baudinį realizavęs Nicola Sansone išlygino rezultatą.

85-ąją minutę „AS Roma“ liko mažumoje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Gianluca Mancini, bet net ir likę dešimtyje svečiai sugebėjo laimėti.

Ketvirtąją pridėto laiko minutę puikų Lorenzo Pellegrini perdavimą pergalingu įvarčiu pavertė puolėjas Edinas Džeko.

Kitose rungtynėse „Napoli“ 4:1 lengvai susitvarkė su „Lecce“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Fernando Llorente, po vieną – Lorenzo Insigne ir Fabianas Ruizas.

„Atalanta“ 2:2 sužaidė su „Fiorentina“, Genujos „Sampdoria“ 1:0 palaužė „Torino“, o „Sassuolo“ 3:0 sutriuškino „Spal“ futbolininkus.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Romos „Lazio“ namuose 2:0 palaužė „Parma“ ekipą.