Centrinėje šeštojo turo akistatoje rekordinę visų laikų seriją pratęsė „Liverpool“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:1 palaužė Londono „Chelsea“.

Pirmą kartą nuo 2016 metų „Stamford Bridge“ stadione triumfavę Jurgeno Kloppo auklėtiniai „Premier“ lygoje pasiekė jau penkioliktąją pergalę paeiliui.

Šį sezoną „Liverpool“ pradėjo šešių pergalių serija bei tapo pirmuoju klubu, sugebėjusiu tai padaryti du sezonus iš eilės.

Šalies vicečempionai Londone į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai baudos smūgiu pasižymėjo krašto gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Sužaidus kiek mažiau nei pusvalandį įvartį mušė „Chelsea“ kapitonas Cesaras Azpilicueta, tačiau po VAR vaizdo peržiūros įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Svečiai suskubo pasinaudoti „Chelsea“ išgyventu šoku – rezultatą netrukus padvigubino galva pasižymėjęs Roberto Firmino.

Antrajame kėlinyje „raudonieji“ atidavė šeimininkams žaidimo kontrolę, o 71-ąją minutę tai kainavo įvartį – stipriu smūgiu Adrianą nuginklavo N'Golo Kante.

Franko Lampardo kariauna aktyviai siekė dar vienu įvarčiu išlyginti rezultatą, tačiau lygos lyderės poziciją išsaugojusi Liverpulio komanda pergalės nepaleido.

Kitose rungtynėse stebuklą sukūrusi Londono „Arsenal“ komanda namuose 3:2 dramatiškai nugalėjo Birmingamo „Aston Villa“ ekipą.

Po pirmojo kėlinio „kanonierių“ padėtis atrodė tragiškai – jie praleido įvartį, o gynėjas Ainsley Maitlandas-Nilesas po pražangos ne tik patyrė traumą, bet prieš save išvydo ir raudoną kortelę.

59-ąją minutę 11 m. baudinį realizavęs Nicolas Pepe išlygino rezultatą, tačiau vos po minutės svečius į priekį vėl išvedė puolėjas Wesley.

Dešimtyje žaidę Unai Emery auklėtiniai kovojo iki galo ir sugebėjo išsigelbėti: 81-ąją minutę rezultatą išlygino Calumas Chambersas, o 84-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Dešimtyje sekmadienį išsigelbėjo ir „Wolverhampton“ klubas, kuris 1:1 sužaidė su Londono „Crystal Palace“. 73-ąją minutę iš aikštės buvo išvytas Romainas Saissas, bet Diego Jota penktąją pridėto laiko minutę išplėšė lygiąsias.

Išsigelbėti nepavyko įsivažiuoti nesugebančiai „Manchester United“ komandai, kuri išvykoje 0:2 neprilygo „West Ham“ vienuolikei. Per šešis turus 8 taškus surinkę Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai lygoje žengia aštunti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)