Rungtynių pradžioje „Olympiakos“ krepšininkai pirmavo 12:7, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje 9 taškų spurtą be atsako surengę serbai išlygino žaidimą.

M. Kuzminsko dėka Pirėjo ekipa susigrąžino iniciatyvą ir susikrovė 9 taškų persvarą (33:24), bet neilgai – varžovai pabėgti neleido.

Po didžiosios pertraukos gera gynyba leido D. Blatto auklėtiniams skirtumą padidinti iki dviženklio (55:45), visa tai nubraukė „Crvena Zvezda“ spurtas 10:0 ketvirtojo ketvirčio pradžioje.

Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatas buvo lygus 71:71, o pergalingą metimą likus žaisti 12 sek. Belgrado ekipai pataikė Jamesas Gistas.

„Crvena Zvezda“ ekipai Charles Jenkinsas pelnė 15 taškų, Billy Barronas ir Derrickas Williams pridėjo atitinkamai 12 ir 10.

M. Kuzminskas Pirėjo komandai pelnė 7 taškus, o rezultatyviausias su 12 taškų buvo Brandonas Paulas.

Belgrado komanda įveikė „Olympiakos“ šiame pasirengimo cikle jau antrą kartą.