Vienintelėse pusfinalio rungtynėse „Sūduva“ 4:2 po pratęsimo nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2, tačiau pratęsimo metu savo pranašumą įrodė aikštės šeimininkai.

Lemiamais tapo Semiro Kerlos (113 min.) ir Michaelio Blauensteinerio (122 min.) įvarčiai.

Pagrindinio mačo laiko metu „Sūduva“ du kartus pirmavo, tačiau žalgiriečiams abu sykius pavyko išlyginti rezultatą.

Nuo 78 min. marijampoliečiai aikštėje turėjo vienu žaidėju daugiau, nes už antrą geltoną kortelę arbitras Gediminas Mažeika pašalino Saulių Mikoliūną. Visgi 106 min. pajėgos aikštėje išsilygino, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir „Sūduvos“ gynėjas Aleksandras Živanovičius.

Kai atrodė, kad mačo atomazga įvyks 11 m baudinių serijoje, „Sūduvą“ į priekį išvedė antrą savo įvartį pelnęs minėtasis bosnis S. Kerla, o mačą uždarė austro M. Blauenstenerio įvartis praktiškai į tuščius svečių vartus.

Finale „Sūduva“ žais su Gargždų „Bangos“ (I lyga) ir A lygos autsaiderės „Palangos“ pusfinalio poros laimėtojais. Šių komandų tarpusavio kova vyks trečiadienį, rugsėjo 18 d. Gargžduose.

LFF turės turnyro finalas vyks rugsėjo 29 dieną Utenoje.

Praėjusiais metais LFF taurę iškovojo „Žalgiris“, finale Alytuje 3:0 nugalėjęs jau neebegzistuojančią Kauno „Stumbro“ komandą.

Apskritai „Žalgiris“ į LFF taurės finalą nepateko pirmą kartą nuo 2011-ųjų. Per visą istoriją „Žalgirio“ komanda LFF taurę yra laimėjusi 12 kartų, o „Sūduva“ iki šiol tai padarė tik 2 sykius – 2006 ir 2009 metais.

Rezultatas

„Sūduva 4 – 2 „Žalgiris“

5' Semiras Kerla [1-0]
11' Tomislavas Kišas [1-1]
13' Mihretas Topčagičius [2-1 - iš 11 m]
74' Liviu Antalis [2-2]
113' Semiras Kerla [3-2]
122' Michaelis Blauensteineris [4-2]
Pašalinti: Saulius Mikoliūnas („Žalgiris“ 78 min.), Aleksandras Živanovičius („Sūduva“ 106 min.).