Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o nežymų skirtumą įgijo „Lietkabelis“ – 26:23. Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai toliau kontroliavo situaciją ir į pertrauką išėjo turėdami 7 taškų pranašumą – 45:38.

Antroje mačo dalyje „Ventspils“ toliau mynė ant kulnų oponentams, bet niekaip išsiveržti į priekį nesugebėjo, tačiau deficitą sumažino – 67:69 po trijų kėlinių.

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai iš Latvijos perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus 5 minutes jau pirmavo (79:75), o per likusį laiką dar labiau padidino atotrūkį ir pasiekė pergalę.

Panevėžio ekipai 24 taškus pelnė Kendrickas Brownas, 16 - Martynas Sajus, 12 - Gabrielius Maldūnas, 10 - Femi Olujobi.

„Lietkabeliui“ negalėjo padėti Stefanas Sinovecas ir Željko Šakičius.