Lemiamu metu solidžią gynybą pademonstravę čekai Šanchajuje 94:84 (23:23, 20:12, 21:28, 30:21) įrodė pranašumą prieš Lenkijos krepšininkus.

Čekijos rinktinė šeštadienį rungtynėse dėl 5-osios vietos kovos su Serbijos nacionaline komanda. Tuo metu lenkai mūšyje dėl 7-osios pozicijos mėgins įveikti krachą Kinijoje patyrusius amerikiečius, kurie per pastarąsias dvi dienas pralaimėjo ir serbams, ir prancūzams.

Čekiją į pergalę prieš Lenkiją vedė įspūdingai žaidęs ir 67 taškus kartu surinkęs lyderių trejetas. Vojtechas Hrubanas įmetė 24 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, Tomašas Satoransky surinko 22 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, o Jaromiras Bohacikas – 21 tašką.

Pralaimėtojams 22 taškus surinko Adamas Waczynskis, o 12 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų pridėjo natūralizuotas amerikietis A. J. Slaughteris. Mateušo Ponitkos sąskaitoje – 11 taškų.

Adamas Waczynskis

Likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes lenkai dar pirmavo 79:78, tačiau tuomet jų puolimas sustojo. Tuo pasinaudojusi Čekijos rinktinė spurtavo 7:1 ir prasidėjus paskutinei minutei pirmavo 86:80.

Adamo Waczynskio baudų metimai dar sušvelnino skirtumą 82:86, bet dvitaškiu atsakė T. Satoransky (88:82), o po netaiklaus A. J. Slaughterio tritaškio visas lenkų viltis sudaužė du Vojtecho Hrubano taškai (90:82).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)