Rumunijos ekipa vėlyvą trečiadienio vakarą Čekijos sostinėje Prahoje rezultatu 0:1 nusileido vietos „Slavia“ futbolininkams. Vienintelį rungtynių įvartį 66-ą minutę pelnė gynėjas Janas Borilas. Pirmoje tarpusavio dvikovoje Arlauskio atstovaujama komanda namuose savo varžovams taip pat nusileido minimaliu rezultatu.

Pastarąjį kartą Čempionų lygos grupių etape 2009-10 metų sezone rungtyniavęs Klužo klubas savo pasirodymą tęs Europos lygos turnyre.

Į pagrindinį etapą žengė ir praėjusių metų turnyro pusfinalyje rungtyniavę olandai Amsterdamo „Ajax“. Po kiek netikėtų nulinių lygiųjų su Kipro čempionais Nikosijos APOEL Eriko Ten Hago auklėtiniai namuose varžovus iš Viduržemio jūros salos įveikė rezultatu 2:0.

Pirmąjį įvartį Amsterdamo komandai 43-ią minutę pelnė po Hakimo Ziyecho perdavimo pasižymėjęs meksikietis gynėjas Edsonas Alvarezas, o sirgalių nervus pilnai nuramino 80-ą minutę rezultatą padvigubinęs Dušanas Tadičius.

Į Čempionų lygos grupių etapą grįžo ir 1978-ais metais šio turnyro finale rungtyniavusi Belgijos „Club Brugge“ ekipa, namuose rezultatu 2:1 įveikusi Linco LASK komandą iš Austrijos.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje rezultatu 1:0 triumfavę belgai 70-ą susitikimo minutę išsiveržė į priekį po Hanso Vanakeno įvarčio, tačiau po keturių minučių intrigą atkūrė vienuolikos metrų baudinį realizavęs brazilas Joao Klaussas. Tašką šioje dvikovoje padėjo 89-ą minutę kamuolį į Linco komandos vartų tinklą pasiuntęs puolėjas iš Nigerijos Emmanuelis Dennisas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)