Pergalę paleidęs „karališkasis“ klubas antrajame čempionato ture namuose 1:1 sužaidė su „Valladolid“ vienuolike.

Gražiai kamuolį baudos aikštelės prieigose susistabdęs ir jį į vartus pasiuntęs K. Benzema pasižymėjo 82-ąją minutę, tačiau 88-ąją minutę lygiąsias išplėšė kontratakoje sužibėjęs Sergio Guardiola.

Dominavę, tačiau savo kamuolio kontrolės neišnaudoję ir net 18 kartų šalia vartų smūgiavę Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai prarado pirmuosius sezono taškus.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Valencia“ 0:1 krito prieš Vigo „Celta“, „Getafe“ 1:1 sužaidė su Bilbao „Athletic“, o „Osasuna“ ir „Eibar“ išsiskyrė be įvarčių 0:0.