Per visą pirmą kėlinuką nė vieno tolimo metimo nepataikę Sergėjaus Bazarevičiaus auklėtiniai antrajame ketvirtyje kiek sumažino savo atsilikimą, o po ilgosios pertraukos priartėjo vieno tolimo metimo atstumu – 51:54.

Visgi tuomet spurtą 13:3 surengę šeimininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Rezultatą Rusijos rinktinės naudai persvėrė tik paskutinysis Fridzono metimas, iki jo svečiai priekyje buvo tik vieną kartą, kai pirmuoju susitikimo metimu išsiveržė į priekį rezultatu 2:0.

Italijai šioje dvikovoje nepadėjo traumuoti Danilo Gallinari ir Luigi Datome, o rusai vertėsi be Aleksėjaus Švedo pagalbos.

Rusijos rinktinei tai jau antroji pergalė Veronos taurės turnyre. Pirmajame susitikime rusai įveikė Venesuelos krepšininkus, o italai be vargo susitvarkė su būsimuoju Lietuvos rinktinės varžovu Senegalu.

Rezultatyviausiai Italijos rinktinėje pasirodė Alessandro Gentile ir Brianas Sacchetti, pelnę po 13 taškų. 11 pridėjo San Antonijaus „Spurs“ klubui atstovaujantis atakuojantis gynėjas Marco Belinelli.

Užtikrintą pergalę iškovojo Graikijos rinktinė, kurios marškinėlius po ilgos pertraukos apsivilko naudingiausias pastarojo NBA sezono krepšininkas Giannis Antetokounmpo. Lyderio sugrįžimo sulaukę Thansio Skortopouloso auklėtiniai rezultatu 83:59 (22:6, 21:22, 23:16, 17:15) sutriuškino Vengrijos rinktinę.

Dviženklį pranašumą jau pirmame ketvirtyje susikrovę graikai užtikrintai pirmavo visų rungtynių metu. Griausmingomis ovacijomis sutiktas Giannis aikštėje praleido beveik 22 minutes, per kurias pasižymėjo 19 taškų (5/8 met., 9/10 baud.) ir 8 atkovotais kamuoliais.

10 taškų Graikijos rinktinei pridėjo Ioannis Bourousis, o Vengrijos rinktinėje rezultatyviausiai pasirodė 12 taškų surinkęs Zoltanas Perlas, po rungtynių paprašęs Graikijos superžvaigždės atminimo nuotraukos.

Kiek netikėtą nesėkmę patyrė pasaulio čempionate dalyvausianti Filipinų rinktinė. Azijos atstovai Ispanijoje rezultatu 71:82 (21:18, 12:14, 22:26, 16:24) nusileido Kongo Demokratinės Respublikos krepšininkams.

Jokių galimybių sensacijai nepaliko Lenkijos ekipa. Čekijos sostinėje Prahoje vykstančio draugiško turnyro dvikovą su pasaulio čempionate taip pat dalyvausiančia Jordanija mūsų kaimynai laimėjo net 92:51 (28:10, 23:13, 20:16, 21:12).

Rezultatyviausiai Lenkijos komandoje pasirodė Damianas Kuligas, pelnęs 14 taškų, bei 12 taškų surinkęs Krzystofas Sulima. Vyriausiasis lenkų rinktinės treneris Mike'as Tayloras šiose rungtynėse į aikštę išleido net 13 krepšininkų, kurie visi sugebėjo pelnyti bent po vieną tašką.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)