Paskutinę pratęsimo minutę tarp futbolininkų įsiplieskė aistros, į kurias iškart sureagavo ir rumunų sirgaliai.

Į aikštę iš tribūnos buvo paleistas dūminis užtaisas ir kiti daiktai, po kurių kruša patekusiam teisėjui iš Šiaurės Airijos Arnoldui Hunteriui buvo praskelta galva.

Vėliau jis išvežtas į ligoninę greitosios pagalbos automobiliu, o užbaigti rungtynes pasiryžo ketvirtasis arbitras.

Kadangi įvarčių nebuvo įmušta nei Rumunijoje, nei Vengrijoje, komandoms teko išmėginti laimę 11 m baudinių serijoje. Pastarąją 3:1 laimėjo ir į trečią atrankos etapą žengė „Universitatea Craiova“.

Po rungtynių „Honved“ atstovai piktinosi „skandalingu“ sprendimu tęsti mačą nepaisant neramumų tribūnose.

„Rizika žaidėjų ir teisėjų saugumu yra nepriimtina“, – pažymėjo Vengrijos ekipos klubas išplatintame pranešime.

Primename, kad pirmame atrankos etape „Honved“ eliminavo Vilniaus „Žalgirį“, nugalėję bendru santykiu 4:2.

„Universitatea Craiova“ kitame etape susitiks su Atėnų AEK (Graikija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)