„Manchester United“ draugiškame „International Champions Cup“ turnyro mače Singapūre 1:0 nugalėjo Milano „Inter“ komandą.

Rungtynių didvyriu tapo 17-metis saugas Masonas Greenwoodas. Jaunasis anglas 76-ąją susitikimo minutę pelnė vienintelį ir pergalingą įvartį.

Tuo metu „Manchester City“ nepasinaudojo galimybe iškovoti pirmąjį sezono trofėjų – Pepo Guardiolos auklėtiniai krito Azijos „Premier lygos“ taurės finale.

Rungtynės ir pratęsimas baigėsi 0:0, o 11 metrų baudinių serijoje „miestiečiai“ 2:3 turėjo pripažinti čempionais tapusių „Wolverhampton“ futbolininkų pranašumą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)