Sekmadienį vykusiame vyrų vienetų varžybų finale 2-oji pasaulio raketė 6:3, 5:7, 6:1, 6:1 nugalėjo 25-erių metų austrą Dominicą Thiemą (4-oji pasaulio raketė).

Finalinis susitikimas truko 3 val. 1 min.

R. Nadalis nelengvai laimėjo pirmą setą, o antrajame kovingumą parodęs D. Thiemas sugebėjo išlyginti rezultatą. Visgi trečiajame ir ketvirtajame setuose ispano pranašumas nekėlė abejonių ir jis eilinį kartą triumfavo šiame prestižiniame turnyre.

Tai buvo jau 18-asis R. Nadalio laimėtas „Grand Slam“ serijos turnyras. Ispanas taip pat tapo pirmuoju tenisininku, kuris vieną „Grand Slam“ serijos vienetų turnyrą laimėjo 12 kartų. 11 sykių „Australian Open“ pirmenybėse yra triumfavusi australė Margaret Court.

Grunto karaliumi vadinamas tenisininkas ant šios dangos vykstančiame Rolando Garroso turnyre demonstruoja protu sunkiai suvokiamą statistiką – iškovotos 93 pergalės ir patirti vos 2 pralaimėjimai.

D. Thiemas „French Open“ finale žaidė antrus metus iš eilės. Praėjusiais metais jis finale 4:6, 3:6, 2:6 pralaimėjo tam pačiam R. Nadaliui.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.