25 minutę standartinę situaciją uždirbęs Cristiano Ronaldo stojo prie kamuolio ir tolimu smūgiu kamuolį pasiuntė į Šveicarijos rinktinės vartus.

Antrame kėlinyje po kontraversiškos situacijos bei VAR peržiūros 11 m baudinys buvo skirtas į portugalų vartus, o baudinį realizavo Ricardo Rodriguezas.

Atrodė, kad mače bus neišvengta pratęsimo, tačiau likus kelioms minutėms savo svarų žodį darkart tarė C. Ronaldo.

87 min. portugalų rinktinės žvaigždė išvedė ekipą į priekį ir 90 min. įtvirtino ekipos pergalę – 3:1.

Rezultatas

Portugalija 3 – 1 Šveicarija

25 min. [1:0] Cristiano Ronaldo

57 min. [1:1] Ricardo Rodriguez (11 m baudinys)

87 min. [2:1] Cristiano Ronaldo

90 min. [3:1] Cristiano Ronaldo

Antrame pusfinalyje ketvirtadienį kovos Nyderlandai ir Anglija. Sekmadienį bus žaidžiamas mačas dėl trečiosios vietos ir finalas. Visos finalo ketverto rungtynės yra žaidžiamos Portugalijoje.

Portugalai, šveicarai, olandai ir anglai užėmė pirmąsias vietas elitinio A diviziono grupėse, kuriose varžėsi po tris ekipas.

Portugalai su Cristiano Ronaldo priešakyje neturėjo sau lygių 3-ioje grupėje. Jie iškovojo 2 pergales, 2 mačus baigė taikiai ir surinko 8 taškus.

Portugalijos rinktinė, kuri FIFA reitinge dabar užima 7-tą vietą, aplenkė italus (5 taškai) ir lenkus (2).

Šveicarai kiek netikėtai buvo pirmi 2-oje grupėje. Jie laimėjo 3 rungtynes, vienose suklupo, sukaupė 9 taškus.

Tiek pat surinko ir belgai, bet prastesnis buvo jų įmuštų ir praleistų įvarčių santykis. Islandai liko be taškų.

FIFA reitinge 16-oje pozicijoje besirikiuojantys Nyderlandai pateikė staigmeną UEFA Tautų lygos 1-oje grupėje.

Jų sąskaitoje – 2 pergalės, 1 lygiosios ir 1 nesėkmė bei 7 taškai. Toks pat buvo ir prancūzų kraitis, bet viską lėmė įvarčių santykis. Vokietijos rinktinė sukrapštė vos 2 taškus.

Anglai 4-oje grupėje iškovojo 2 pergales, vieną dvikovą pralaimėjo, o vieną baigė taikiai. Surinkę 7 taškus jie paliko už nugaros ispanus (6) ir kroatus (4). Anglijos futbolininkai FIFA reitinge užima 4-tą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)