aA
Lietuvos valstiečių ir žaliūjų sąjungos (LVŽS) štabe puse devynių vakaro pasirodęs Ramūnas Karbauskis dar kartą priminė, kad balsavo prieš Ingridą Šimonytę ir pridūrė, kad džiaugiasi rinkėjų aktyvumu.
© DELFI / Orestas Gurevičius

Europos Parlamente (EP) pergalės siekiantis R. Karbauskis likus vos kelioms valandoms iki rezultatų nepanoro prognozuoti, koks bus rinkimų rezultatas, tik pridūrė, kad jo tikslas – pergalė.

„Didelis rinkėjų aktyvumas, dabar rezultatas bus tikrai teisingas, jis atspindės skirtumus“, - kalbėjo R. Karbauskis. Pergalė rinkimuose, anot R. Karbauskio, yra daugiausia balsų, o ne tam tikras mandatų skaičius.

S. Skvernelis rinkimų dieną užsiminė, kad turi savo planų, R. Karbauskis teigė, kad apie juos su premjeru nėra kalbėjęs. „Negaliu nieko pasakyti apie kitų planus“, - teigė R. Karbauskis.

S. Skvernelis taip pat teigė, kad partijai reikia atsinaujinimo. „Bus matyt“, - į klausimą, ar partija atsinaujins, atsakė R. Karbauksis. O koks tas atsinaujinimas galėtų būti? “Šiandien nematau reikalo apie tai šnekėti, galėsime pašnekėti po kelių valandų”, - tvirtino R. Karbauskis.

LVŽS lyderis dar kartą pabrėžė, kad norėtų, jog S. Skvernelis liktų premjero poste.

O apie ką pirmiausia kalbėtų su naujuoju Prezidentu? „Kaip jis mato naujos valdančiosios daugumos darbą“, - atsakė R. Karbauskis ir pridūrė, kad su pokalbio I. Šimonyte nelabai įsivaizduoja.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.