aA
Grandiozinė magistralės A1 atkarpos ties Kaunu rekonstrukcija įsibėgėja. Netrukus vairuotojų vėl laukia eismo organizavimo pakeitimai.
© DELFI / Paulius Garkauskas

Darbai ties „Megos“ prekybos centru tęsiasi ir įgauna pagreitį.

„Šiai dienai pilnai įrengta elektroninių ryšių kanalizacija ir vykdomi kabelių perjungimo darbai.
Įrengta apie 80 proc prieštriukšminės užtvaros polių. Likę bus įrengti galutinai baigus perjungti elektroninių ryšių dalyse numatytus kabelius ir demontavus senas trasas. Vykdoma polių įrengimo darbai atraminei sienutei šalia Vytėnų“, - teigiama Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) atsakyme DELFI.

Darbai vyksta ir po „Megos“ viaduku. Greitkelis bus platinamas, o tam trukdo viaduko atramos.

„Atlikta polių įrengimo darbai atraminėms sienutėms „Megos“ viaduko kūgių rekonstravimo dalyje. Šiuo metu ruošiamasi pačios sienutės esančios dešinėje pusėje betonavimui. Platinama esamas A1 kelias, bei šalia jo esantis 3D jungiamasis kelias. Vykdoma 4K kelio išplatinimo darbai, bei rengiamas užvažiavimo į Šilainius kelias 2K. Objekte atlikta didžioji dalis šlaito esančio dešinėje pusėje prie Vytėnų žemės darbų“, - teigia LAKD.

Planuojama, kad netrukus bus pradedamas A1 kelio dešinės pusės remontas. Vairuotojai pastebėjo, kad rekonstrukcijos pradžioje ir pabaigoje išasfaltuoti pervažiavimai iš vienos krypties eismo juostų į kitą. LAKD patvirtino, kad planuojamas eismo nukreipimas į kairę magistralės pusę abiejomis kryptimis. Tiesa, tai truks tik kelias dienas – nuo birželio 1-osios iki 3-osios.

Pokyčių netrukus bus ir važiuojant Vilniaus kryptimi ties nusukimais į Šilainius.

„Šiuo metu eismas uždarytas įvažiavimu į Šilainius iš Klaipėdos pusės. Planuojama birželio viduryje įrengti asfalto dangas jame ir eismą paleisti naujai įrengtu įvažiavimu uždarant senąjį, t.y tą kuriuo šiuo metu vyksta eismas“, - teigiama LAKD atsakyme.

DELFI primena, kad pirmiausia darbai prasidėjo ties „Megos“ prekybos centru. Planuojama, kad pirmojo etapo darbai bus baigti iki metų pabaigos ir kainuos apie 17,5 mln. Eur.

Po pirmojo etapo ateis eilė Kleboniškio tilto bei kelio dalies iki Muravos sankryžos rekonstrukcijai. Šiuo metu vyksta naujo tilto statybos ir Jonavos gatvės viaduko rekonstrukcijų viešasis pirkimas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.