CSKA krepšininkai tik po didžiosios pertraukos sugebėjo galutinai perimti iniciatyvą, padidinti skirtumą ir iškovoti įtikinamą pergalę. Pirmoje dalyje kova vyko apylygė.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Othello Hunteris, 16 – Cory Higginsas, 15- Semenas Antonovas, 12 – Danielis Hackettas, 11 – Williamas Clyburnas. Buvusio „Žalgirio“ trenerio Joano Plazos vadovaujamoje „Zenit“ komandoje išsiskyrė Jalenas Reynoldsas su 14 taškų.

CSKA krepšininkui Nando de Colo prieš rungtynes buvo įteiktas apdovanojimas „Geriausias 2018-2019 metų sezono pasirodymas“.

Saratove rungtynėse prieš „Avtodor“ prancūzas padėjo maskviečiams panaikinti 18 taškų deficitą ir po pratęsimo švęsti pergalę 116:110. Jis per 37 minutes pelnė 41 tašką, atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 43 naudingumo balus.

Kitame pusfinalyje Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipa pusfinalį pradėjo nesėkmingai – išvykoje 91:96 pralaimėjo Kazanės UNIKS komandai ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka 0-1.