aA
JAV prezidentas Donaldas Trumpas primygtinai tvirtina, kad jis nesiskolino iš įvairių bankų todėl, kad „jam nereikėjo pinigų“, o ne todėl, kad bankai atsisakė palaikyti verslo ryšius su juo.
© Reuters/Scanpix

D. Trumpas pirmadienį paskelbė įrašą socialiniame tinkle „Tweets“ reaguodamas į „The New York Times“ pranešimą, kad „Deutsche Bank“ kovos su pinigų plovimu specialistai savo vadovams rekomendavo informuoti federalines priežiūros institucijas apie įvairius sandorius, susijusius su JAV prezidentu ir jo žentu Jaredu Kushneriu (Džaredu Kušneriu).

Banko vadovai atmetė šią rekomendaciją.

The Times“ ir kitos žiniasklaidos priemonės pranešė, kad dėl pasikartojančių D. Trumpo įsipareigojimų nevykdymo, minėtas bankas buvo „vienintelė pagrindinė finansų įstaiga, visada pasirengusi su juo vykdyti verslą“.

Du Atstovų rūmų komitetai išsiuntė „Deutsche Bank“ ir kitoms finansų institucijoms reikalavimus pateikti su JAV prezidentu susijusią finansinę informaciją.

Savo ruožtu D. Trumpas, jo šeima ir organizacija pateikė ieškinį, siekdamos neleisti tam įvykti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.