aA
Su Meksikos multimilijonieriumi kartu gyvenusi lietuvė Goda Stasiulaitytė papasakojo, kodėl ji paliko prabangų gyvenimą Meksikoje ir grįžo į tėvynę.
Goda Stasiulaitytė
© LNK

Žavi mergina dalyvauja naujajame LNK nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“, rašoma LNK pranešime spaudai.

Mergina sako, kad pažintis su meksikiečiu prasidėjo tuomet, kai vyras ją užkalbino Frankfurto oro uoste esančioje kavinėje.

„Oro uoste yra tokia kavinukė, jis prisėdo prie manęs ir mes pradėjome šnekėtis. Apsikeitėme numeriais ir, man nuskridus į Tenerifę, sulaukiau žinutės, kviečiančios atvykti pas jį į Meksiką“, – šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. LNK laidoje KK2 pasakoja Goda.

Mergina nedvejodama sutiko su turtingo vyro pasiūlymu ir naujaisiais Godos namais tapo prabangi ranča Meksikos sostinėje. Lietuvaitei rūpintis nereikėjo niekuo – nei plauti indų, nei tvarkyti namų, viską už gražuolę atlikdavo namuose dirbantys tarnai.

Ten nėra taip, kaip rodo per serialus, bet jo namai tikrai buvo įspūdingi – su baseinu, privačiu kino teatru ir kita“, – pasakojo G. Stasiulytė.

Lietuvė gyveno kaip rojuje – privačiu lėktuvu skraidydavo, kur širdis užsigeisdavo, laiką leisdavo prabangiose jachtose ir net susipažino su garsiąja Paris Hilton.

„Turėjau viską. Pradžioje man dėmesio būdavo daug, geriausiai jausdavausi, kai mes kažką veikdavome – skrisdavome prie jūros, Akapulko miestą ir panašiai“, – pasakos Goda.

Tačiau lietuvaitė atvirauja, kad jai dažniausiai tekdavo laiką leisti vienai, kadangi mylimasis buvo labai užimtas verslo reikalais.

„Viena niekur neidavau, iš paskos vaikščiodavo vairuotojas, nes Meksike yra ganėtinai nesaugu. Turėjau pilną laisvę, skraidydavau pas draugę ir mamą“, - prisimena ji.

Meksikos milijonierius Godos vienatvę bandė gydyti pinigais – davė banko kortelę ir leido lietuvei leisti pinigus į visas puses. Mergina galėjo pirkti prabangiausius rūbus.

„Jeigu žmogus turi daug pinigų, tai nereiškia, kad pas tave viskas turi būti iš „Dior“ ar „Gucci“. Aš galėjau sau leisti, jis man nieko nėra sakęs, bet aš tikrai „nešluodavau“ firminių parduotuvių“, – sako Goda.

Tačiau po kurio laiko Goda pasiilgo Lietuvos ir artimųjų, todėl paliko multimilijonierių ir grįžo į tėvynę: „Mes pabuvome su jo šeima ir išvykau į Lietuvą. Viskas, kiek galima tampytis iš vieno pasaulio galo į kitą? Noriu save atverti naujiems santykiams“.

„Po šių santykių manau, kad mano antra pusė turėtų būti lietuvis, nes būna, kad žmogus nesupranta tavęs, yra tas kultūrinis skirtumas ir suvokimas. Tu iki galo nemoki pasakyti, ką jauti, bet tai ne dėl kalbos, tiesiog tas žmogus yra iš kito pasaulio“, – sako G. Stasiulaitytė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.