27-erių metų Laurynas Grigelis (141 tšk.) išliko 283-ias.

Pirmauja serbas Novakas Djokovičius (12 355 tšk.). Antrąją vietą užima ispanas Rafaelis Nadalis (7945 tšk.), trečiąją – šveicaras Rogeris Federeris (5950 tšk.).

Romoje triumfavęs ir pirmą turnyrą šįmet laimėjęs R. Nadalis pagerino seną Boriso Beckerio rekordą. Ispanas finale 6:0, 4:6, 6:1 įveikė pirmąją planetos raketę Novaką Džokovičių ir iškovojo 81-ą titulą karjeroje.

Karjeroje R. Nadalis ATP reitingo lyderį (kad ir kas jis būtų) įveikė jau 20-ą kartą. Niekas prieš pirmąją planetos raketę daugiau kartų nėra laimėjęs.

Nuo 1986 metų šis rekordas priklausė B. Beckeriui. Vokietis savo laiku yra įveikęs pirmoje ATP reitingo vietoje buvusius Ivaną Lendlą (7 kartus), Pete'ą Samprasą (4), Jimą Courier ir Stefaną Edbergą (po 3), Matsą Wilanderį ir Andre Agassį (po 1).

Didesnę dalį savo pergalių prieš pirmąsias planetos raketes pasiekęs R. Nadalis tapdavo turnyrų nugalėtojais.