Du įvarčius pelnė Dušanas Tadičius, Pirmame kėlinyje tiksliai smūgiavo Lasse Schone (37') ir Nicolas Tagliafico (44'), po pertraukos dubliu pasižymėjo Dušanas Tadičius (68', 87').

Pasibaigus čempionatui „Ajax“ sąskaitoje – 86 taškai, antras liko „PSV Eindhoven“ (83), trečias – „Feyenoord“ (65).

Titulą „Ajax“ iškovojo po penkerių metų pertraukos, paskutinį kartą prieš tai klubas triumfavo 2014 metais. Iš viso Amasterdamo klubo sąskaitoje – 34 Nyderlandų čempionų trofėjai.

Šiemet „Ajax“ iškovojo ir šalies taurę bei fantastiškai žygiavo Čempionų lygoje, atkrintamosiose įveikė Madrido „Real“ ir Turino „Juventus“ ekipas bei buvo labai arti finalo. Pusfinalyje atsakomosiose rungtynėse 2:0 pirmavo prieš „Tottenham Hotspur“ bei skaičiuojant dviejų akistatų rezultatą turėjo trijų įvarčių pranašumą. Tačiau svečiai iš Londono pelnė tris įvarčius ir stebuklingai išsigelbėjo.