aA
Ramūnas Karbauskis, atrodo, jau susitaikė su Sauliaus Skvernelio pralaimėjimu ir tikina, kad yra tik viena sąlyga, kuriai pasitvirtinus jie liktų valdžioje.

„Mes suprantame rezultatus taip, kad miestų duomenys rodo, jog mūsų kandidatas nepateks, todėl mes savo kandidato į premjerus tikrai nesiūlysime, mes kitos Vyriausybės darbe nedalyvauysime tik su viena sąlyga, jeigu pralošime Europos Parlamento rinkimus. Po šio rezultato aišku tik viena, kad jeigu EP negausime daugiausia balsų, tikrai nedalyvausime kitoje valdančiojoje daugumoje“, – griežtai atsakė valstiečių lyderis.

Anot R.Karbauskio, valstiečiai jau susitaikė, kad visuomenė neparodė Sauliui Skverneliui palaikymo ir pasitikėjimo.

„Bet kokiu atveju buvo įvykdyta daug darbų, visuomenė mano kitaip. Aš suprantu, nors apklausose Skvernelis kaip premjeras, vertinamas gerai, vis tik tai yra pasitikėjimo klausimas, o mes jo nesulaukėme, mes nesielgsime kaip visi, mes atiduosime valdžią“, – tikino R.Karbauskis.

Jis dar kartą pakartojo, kad jeigu G. Landsbergis būtų siūlomas į premjerus, jo kandidatūrai būtų pritarta.

„Jeigu konservatoriai imtųsi atsakomybės, o kol kas jie tik daug kalbėjo, jeigu bus siūlomas į premjerus Landsbergis, mes palaikysime. Aš suprantu konservatorius, kad jie nenorėtų imtis valdžios, nes jie neturi jokios programos“, – patvirtino R.Karbauskis.

Jis taip pat miglotai užsiminė, koks likimas, pralaimėjimo atveju, lauktų S. Skvernelio.

„Jis yra mūsų komandos narys, mes visi liktume opozicijoje, visi liksime Seimo nariais, paprastais Seimo nariais, kaip ir visi kiti. Noriu pasakyti, kad žmonės išreiškė savo sprendimą ir mes jį matome“, – DELFI laidoje sakė R.Karbauskis.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.