Lenktynėse dėl titulo mačo pradžioje netrūko netikėtų posūkių.

„Liverpool“ namuose 17 min. po Sadio Mane įvarčio pirmavo prieš „Wolverhampton“, o „Man City“ svečiuose netikėtai atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje: 27 min. šeimininkus į priekį po kampinio smūgiu galva išvedė Glennas Murray.

Sergio Aguero po minutės netrukus išlygino rezultatą, tačiau svečius tenkino tik pergalė.

38 min. Aymericas Laporte po kampinio tiksliai smūgiavo galva ir Pepas Guardiola galėjo ramiau atsikvėpti: „Man City“ priekyje – 2:1.

Labai didelį žingsnį „Man City“ titulo link antrame kėlinyje dėjo Riyadas Mahrezas – po jo įvarčio svečiai priekyje jau 3:1 (64').

72 min. „Man City“ pranašumą puikiu smūgiu po standartinės situacijos įtvirtino Ilkay Gundoganas – 4:1.

Rungtynes „Man City“ užtikrintai užbaigė ir iškovojo čempionų vardus.

„Man City“ savo sąskaitoje po 38 turų surinko 98 taškus.