Pirmame kėlinyje 14:39 min. austrus į priekį išvedė Michaelis Rafflas, tačiau jau po 42 sek. rezultatą išlygino Rudolfs Balcers (15:21 min.).

Po be įvarčių pasibaigusio antrojo kėlinio tiksliais metimais latviai pratrūko trečio kėlinio pradžioje.

40:23 min. pasižymėjo Lauris Darzins (2:1, Rudolfs Balcers, Teodors Blugers), po 4 min. pranašumą didino Rodrigo Abols (3:1, 44:19 min., Rudolfs Balcers, Ronalds Kenins), prie pergalės latvius dar labiau priartino Ginto Meija tikslus metimas (Oskars Cibulskis, Toedors Blugers).

55:44 min. rezultatą sušvelnino Raphaelis Herburgeris, tačiau netrukus 3 taškų pranašumą atstatė Ronalds Kenins (56:00 min., R. Balcers).

Sekmadienį latviai susikaus su šveicarais.

Pirmojo turo rungtynėse B grupėje šeštadienį Šveicarijos rinktinė net 9:0 (4:0, 2:0, 3:0) nugalėjo Italijos komandą.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Kevinas Fiala.

Šveicarai į vartus metė net 61 kartą, o italai - vos 19.

A grupėje Danijos rinktinė po baudinių serijos 5:4 (2:1, 1:3, 1:0; 0:0; 1:0) įveikė Prancūzijos ledo ritulininkus.

Tuo metu Vokietijos rinktinė 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pranoko Didžiosios Britanijos ledo ritulininkus.

Antrojo turo rungtynėse B grupėje šeštadienį Čekijos rinktinė 7:2 (3:1, 2:0, 2:1) pranoko Norvegijos komandą ir iškovojo antrąją pergalę.

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Filipas Hronekas ir Michaelis Frolikas. Norvegams tai buvo antroji nesėkmė.

A grupėje antrąją pergalę šventė Suomijos ledo ritulininkai. Jie 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) įveikė Slovakijos ekipą. Suomijos rinktinėje tris kartus pasižymėjo Kaapo Kakko.

Slovakų sąskaitoje – viena pergalė ir vienas pralaimėjimas.

Pasaulio ledo ritulio čempionate dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į dvi grupes.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)