aA
Praėjusiais metais naujai susibūrusi ir sėkmingai pasirodžiusi „Aurum 1006 km“ lenktynėse Palangoje, „Circle K Racing Team“ praplėtė varžybų programą ir šį sezoną dalyvaus Šiaurės šalių ilgų nuotolių lenktynių („NEZ6H“) čempionate.
"Circle K Racing Team" komanda

Didžiausiame ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių automobilių sporto renginyje Palangoje komanda pernai užėmė antrąją vietą bendroje įskaitoje, nugalėtojams per visą distanciją nusileidusi vos 50 sekundžių.

Iš pažiūros toks rezultatas ekipos atstovų neturėtų tenkinti, mat jos sudėtyje lenktyniauja ir Jonas Gelžinis, vasaros sostinėje triumfavęs net septynis kartus. Tai yra daugiausiai pergalių turintis lenktynininkas.

Komandoje yra ir jo brolis Ignas Gelžinis, laimėjęs Palangoje triskart, Lietuvos vėliavą šiuo metu Europos žiedo trasose garsinantis Jonas Karklys ir naujokas Julius Adomavičius. Perspektyvus 18-metis išsikovojo vietą komandos jaunųjų pilotų akademijoje.

Lenktynininkai, kaip ir praėjusiais metais, vairuos „Porsche 991 GT3 Cup“ automobilį.

„NEZ6H“ čempionatas prasidės gegužės 11 d. Rygoje. Sportininkai taip pat varžysis Suomijos, Estijos bei Lietuvos trasose. Sezonas baigsis rugsėjo 21 d. Estijoje.

Šios varžybos pasižymi ne tik nuožmia lenktynininkų kova trasoje, bet ir už jos ribų. Komandoms svarbu teisingai suplanuoti sustojimus techninėje aptarnavimo zonoje, kur sportininkai turi keistis ne vėliau kaip kas valandą.

Taip pat svarbu numatyti, kada bus vykdomas kuro papildymas ir keičiamos padangos. Viso varžybos trunka šešias valandas, per kurias lenktynininkai turi iškęsti karštį, nuovargį ir stengtis išlaikyti aukštą lenktynių tempą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.