Bostono ekipai tai buvo pirmasis svečiuose patirtas pralaimėjimas šių metų atkrintamosiose varžybose. Iki šios nakties „Celtics“ buvo laimėję visas trejas varžovų arenose vykusias rungtynes.

Nors svečiai startavo sėkmingai ir po pirmojo ketvirčio turėjo 5 taškų pranašumą, „Bucks“ komandos puolimui energijos suteikė puikus krašto puolėjo Khriso Middletono žaidimas. Visų žvaigždžių rungtynėse šiais metais debiutavęs krepšininkas dar iki ilgosios pertraukos spėjo pataikyti net 5 tritaškius.

Įpusėjus trečiajam kėlinukui po Marcuso Morriso pataikyto tritaškio „Celtics“ deficitas sumažėjo iki 71:74, tačiau tuomet arenos šeimininkai sugebėjo surengti Bostono komandą į nokautą pasiuntusį spurtą. Middletono ir Giannio Antetokounmpo vedami „Bucks“ pelnė 12 taškų be atsako, o svečių taškų badą nutraukė netikslų komandos draugo metimą pataisęs Aronas Baynesas.

Aukštaūgio iš Australijos pelnyti taškai tapo menka paguoda varžovams pabėgti leidusiems Bostono krepšininkams. Po Bayneso dvitaškio šeimininkai pelnė dar 12 taškų iš eilės, o ketvirto kėlinuko pradžioje pratęsė savo neįtikėtiną atkarpą iki 28:2. Po šio spurto „Celtics“ taip ir nebeatsitiesė, o didžiausias jų deficitas siekė net 31 tašką.

Nesėkmingas rungtynes sužaidė vienas iš Bostono klubo lyderių Kyrie Irvingas. Pirmąjį metimą po 8 netikslių bandymų tik antro kėlinuko viduryje pataikęs įžaidėjas šiąnakt iš žaidimo atakavo vos 22 proc. taiklumu (4/18).

Rezultatyviausiai svečių komandoje pasirodė starto penketų puolėjų trejetas – Marcusas Morrisas, Alas Horfordas ir įsimintiną sudėtingą metimą po prasiveržimo pataikęs Jaylenas Brownas.

Šeimininkus į pergalę vedė naują karjeros atkrintamųjų varžybų rekordą su 7 taikliais tolimais metimais pasiekęs Middletonas ir dvigubu dubliu pasižymėjęs Antetokounmpo. Milvokio krepšininkai šiąnakt pataikė net 20 iš 47 (43 proc.) mestų tritaškių.

Pergalė leido „Bucks“ pratęsti įspūdingą seriją – per visą 2018-19 metų NBA sezoną Budenholzerio vadovaujama komanda dar nė karto nepralaimėjo dvejų namuose vykusių rungtynių iš eilės.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (7/16 met., 13/18 baud., 10 atk. kam.), Khrisas Middletonas 28 (7/10 trit., 7 atk. kam.), Ericas Bledsoe 21, Brookas Lopezas ir George‘as Hillas po 10 taškų.

„Celtics“: Marcusas Morrisas 17 (6/8 met., 7 atk. kam.), Jaylenas Brownas 16, Alas Horfordas 15 taškų (8 atk. kam.).

Trečiosios serijos rungtynės Bostone vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį, 3 val. Lietuvos laiku.