„Liverpool“ išvykoje 2:0 palaužė „Cardiff“ futbolininkus. 57-ąją minutę pirmąjį įvartį mušė Georginio Wijnaldumas, o 81-ąją minutę 11 m. baudiniu pergalę įtvirtino Jamesas Milneris.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai iškovojo jau 88 taškus bei taip pagerino visų laikų klubo rekordą „Premier“ lygoje.

„Raudonieji“ pirmaus lygoje bent iki trečiadienį įvyksiančio derbio tarp „Manchester City“ ir „Manchester United“.

Kitose sekmadienio rungtynėse Londono „Arsenal“ patyrė netikėtą nesėkmę 2:3 prieš Londono „Crystal Palace“ ekipą.

Rungtynių pradžioje „kanonieriai“ praleido Christiano Benteke įvartį ir nors po iškart po pertraukos rezultatą išlygino Mesutas Ozilas, į jo įvartį tiksliais smūgiais atsakė Wilfriedas Zaha ir Jamesas McArthuras.

Pierre'as-Emerickas Aubameyangas 77-ąją minutę dar sušvelnino atsilikimą, bet per likusį laiką išlyginti rezultato nebepavyko.

„Arsenal“ su 66 taškais čempionate žengia ketvirti, bet tiek pat taškų turi ir penktą vietą užimanti Londono „Chelsea“ ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)