Prestižiniame maratone vos neprireikė fotofinišo: likus keliasdešimt metrų iki finišo linijos abu stajeriai bėgo greta ir sprinte iki pat paskutinių metrų nebuvo aišku, kas nugalės.

Visgi Bostono maratono debiutantas L. Cherono keliais žingsniais pralenkė varžovą ir iškovojo dramatišką pergalę. Nugalėtojas 42,195 km trasą įveikė per 2:07:57 val.

Antrą vietą užėmęs etiopas atsiliko dvejomis sekundėmis (2:07:59 val.).

Trečią vietą užėmė Kennethas Kipkemoi iš Kenijos – 2:08:07 val.

Moterų įskaitoje pergalę iškovojo etiopė Worknesh Degefa, kuri į lyderės poziciją išsiveržė 7-ame kilometre ir jos neužleido iki pat finišo.

Bostono maratono debiutantės rezultatas – 2:23:31 val. Antrą vietą užėmė 2017 metų šio bėgimko čempionė Kenijos stajerė Edna Kiplagat, kuri finišavo per 2:24:13 val., trečia – amerikietė Jordan Hasay – 2.25:20 val.

Penktą vietą užėmė praėjusių metų nugalėtoja, amerikietė Desiree Linden.

Remiantis „Maratonai LT“ feisbuko paskyra, šiemet Bostono maratone jėgas išbandė beveik dvi dešimtys lietuvių, jų gretose greičiausiai distanciją įveikė Imantas Masiulis (2:52:54 val.), moterų gretose greičiausia – Neringa Kaulinaitė (2.55:29 val.).