Vyras kalbėjo apie talentus ir jų ugdymo svarbą.

„Noriu pakalbėti apie talentus. Visi talentingi žmonės pradėjo kaip ir jūs, galvodami, kuo būti, turėdami didelių svajonių. Todėl kyla klausimas, kaip mes turėtume auginti talentus. Kas yra talentingas žmogus? Talentingas yra tas, kuris daro kažką labai įkvėptas, o tuo pačiu tu ir pats esi įkvėptas.“

Gediminas pasidalino ir savo praeities nesėkmių istorijomis.

„Noriu pasidalinti savo istorija. Paauglystėje mokiausi Balsio menų gimnazijoje. Maniau, kad būsiu saksofonininku, bet man nepavyko. Tada norėjau tapti kunigu, teologu, bet ir tai man nepavyko. Dabar aš sakau, kad man nepavyko, bet, iš tikrųjų, aš manau kitaip, nes širdimi ieškojau, kas man patinka.“

Vyro nuomone, svarbu pernelyg neprisirišti prie vienos srities ir suprasti, kada einate ne tuo keliu, kuriuo turėtumėte.

„Kai mes atrandame, kas mums patinka, aplinka prie to pripranta ir jūs pradedate to talento siekti, bet vėliau imate ir suprantate, kad, tarkime, ne dainavimas yra jūsų aistra. Todėl linkiu mokėti laiku išlipti iš valties, kuri plaukia ne į tą pusę.“

Vyras priminė jaunimui, kad svarbu rasti ir tinkamą vietą savo talentui.

„Kai mes žinome, kas yra mūsų talentas, reikia surasti tam talentui rimtą dirvą. Mes linkę galvoti, kad esame geriausi, bet būna dar trisdešimt geriausių ir kyla daug klausimų, kodėl būtent aš. Kai kalbame apie talentų ugdymą, ten visada yra konkurencija, nes visi nori būti geriausiais.“

„Aš noriu pasidalinti žinia, kuri, matau, veikia ne tik mano gyvenime – talentą reikia šerti, maitinti. Tas maitinimas labai malonus, bet ir sudėtingas. Dažniausiai taip nutinka, kad dalykai, kurie buvo visai nesvarbūs davė tau pranašumo.“

Vyras skaičiuoja dvidešimtus metus televizijoje ir gali pasakyti, kad joje atsidūrė atsitiktinai, tiesiog sekdamas savo pomėgius.

„Šiemet yra dvidešimt metų kai aš dirbu televizijoje. Kaune esančioje bažnyčioje sukūrėme krikščioniškos muzikos festivalį. Visai netikėtai jį ėmė filmuoti televizija ir aš ten pradėjau dirbti, nors jokios patirties neturėjau, nestudijavau.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (43)