Balandžio 6 dieną sportininkai varžėsi „President Santonja cup“ varžybose, kur geriausiai sekėsi Tautvydui Tumbrotui (klasikinio kultūrizmo kategorija, Šiaulių „Fortūna“). Jis laimėjo aukso medalį ir IFBB Elite PRO kortą.

Sidabro medaliu pasipuošė Lina Kudricė (bikini iki 169 cm kategorija, Šiaulių „Fit House“), per žingsnį nuo medalio liko ketvirtą vietą užėmusi Anastasija Sidorevič (bikini iki 160 cm kategorija, Vilniaus „Fitness LT“).

Aštuntą vietą užėmė Mindaugas Urbaitis (klasikinio kultūrizmo kategorija, Naujosios Akmenės „Partinisgym“).

Balandžio 7 dieną „IFBB Nafplio Elite PRO Show“ varžybose varžėsi trys Lietuvos atstovai profesionalai.

Geriausiai sekėsi Ramonai Žiauberytei, kuri debiutavo profesionalų varžybose ir iškovojo aukso medalį. Marta Alešiūnaitė buvo septinta kūno fitneso kategorijoje, o Deividas Dubinas devintas klasikinės figūros kategorijoje.

Kitą savaitgalį sportininkai startuos svarbiausiose metų nacionalinė varžybose Šiauliuose – Lietuvos jaunimo pirmenybėse ir suaugusiųjų čempionate.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)