aA
Vilniečiui šeštadienio vakarą prastai baigėsi žvejyba – grįžtantį namo jį partrenkė automobilis BMW. Nelaimė įvyko miesto pakraštyje esančioje G. Žemkalnio g.
© DELFI / Ainis Gurevičius

Žvejyboje nemenkai išgėręs, meškere ir kitais žvejybos reikmenimis nešinas vyras per gatvę ėjo ne per perėją. Smūgis buvo toks, kad buvo kiaurai pramuštas priekinis BMW stiklas. Bet pėsčiasis po avarijos jautėsi neblogai – nenorėjo važiuoti į ligoninę, sakė, kad jo namai yra čia pat, grįšiąs, išsimiegosiąs ir viskas bus gerai. Tačiau greitosios pagalbos medikų nuomonė buvo kitokia. Vyras buvo paguldytas ant neštuvų, uždėtas kaklo įtvaras, sutvarstyta prakirsta galva.

Prieš išvežant į ligoninę medikė jo paklausė ar kur nors jaučia skausmą. Vyras atsakė, kad jaučia. Medikė pasitikslino: „Kur?“. Atsakė: „Širdyje. Man dūšią skauda“.

Policijos duomenimis, pėsčiajam nustatytas 2,18 prom. girtumas. Vairuotojas buvo blaivus.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.