aA
Pretendentai į kandidatus Prezidento rinkimuose Alfonsas Butė, Kazimieras Juraitis, Gitanas Nausėda, Naglis Puteikis, Saulius Skvernelis, Ingrida Šimonytė pritaria memorandumui didinti neįgaliųjų informavimą apie rinkimus.
gestų kalba
© Reuters/Scanpix

Pritarimą išreiškė kandidatų sąrašai rinkimuose į Europos Parlamentą: Lietuvos centro partija, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos žaliųjų partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, visuomeninis rinkimų komitetas „Stipri Lietuva vieningoje Europoje“.

Pasirašytu dokumentu įsipareigojama neįgaliuosius informuoti apie rinkimus, rinkimų procedūras, rinkimuose dalyvaujančius kandidatus, jų sąrašus ir programas jiems prieinama forma ir pagal galimybes informaciją apie rinkimus versti į gestų kalbą arba titruoti vaizdo siužetus.

Politinės kampanijos dalyviai, neturėję galimybės atvykti į renginį pasirašyti memorandumo, pritarimą gali išreikšti pasirašydami pateiktą dokumentą ir atsiųsdami elektroniniu paštu - komunikacija@vrk.lt.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.