Po lygaus pirmojo ketvirčio, svečiai savo pranašumą ėmė įrodinėti antrajame. Įpusėjus mačui, „Neptūnas“ pirmavo 45:34. Po trijų kėlinių Klaipėdos ekipos pranašumas siekė 14 taškų (66:52).

Lemiamame kėlinyje „Nevėžiui“ pavyko grąžinti intrigą rungtynėse.

Atkarpą 18:2 laimėję šeimininkai prie svečių priartėjo per vieną metimą – 70:72 (likus 4 min.).

Komandos apsikeitė klaidomis ir dvi minutes vertėsi be taškų. Šią atkarpą nutraukė Paulius Dambrauskas, o Adonte Parkeris buvo netaiklus iš po krepšio.

Gytis Masiulis baudų metimais padidino „Neptūno“ persvarą (76:70), o Martynas Varnas šovė pro šalį. Pradėjo tirpti paskutinė minutė, per kurią baudų metimais svečiai pergalę įtvirtino – 78:70.

„Neptūnas“: Lorenzo Williamsas 11 (3/4 trit.), Gytis Masiulis ir Osvaldas Olisevičius – po 10, Laurynas Beliauskas (3/4 trit.) ir Tomas Delininkaitis (3/3 trit.) – po 9, Laimonas Kisielius 8.

„Nevėžis“: Adonte Parkeris 19, Nikita Balašovas 18, Zaidas Hearstas 10, Martynas Varnas 8, Gintautas Matulis 5, Regimantas Miniotas (9 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas (7 atk. kam.) – po 4.

„Neptūnas“ pagal pergalių skaičių aplenkė Vilniaus „Rytą“ ir pakilo į turnyro lentelės antrą poziciją.

Dėl traumų šį vakarą šeimininkų gretose nežaidė Martinas Junakovičius (smegenų sutrenkimas), Ignas Labutis (čiurnos trauma) ir Aidas Einikis (peties sąnario trauma).

„Neptūnas“ taip pat buvo ne pajėgiausios sudėties – dėl sveikatos problemų rungtynes praleido Kyle‘as Weaveris.

„Rytas“ vėl galės pavyti uostamiesčio ekipą: antradienį Alytuje kovos su „Dzūkija“.

Šį savaitgalį „Neptūnas“ ir „Rytas“ tarpusavyje surems ginklus Vilniuje.