Įspūdingai rungtynes pradėjusių europiečių tandemo – L. Dončičiaus ir Dirko Nowitzkio – užvesti Dalaso „Mavericks“ iškart šovė į priekį 30:12, o ketvirtame kėlinyje pirmavo jau net 43 taškų skirtumu (125:82) ir svečiuose sensacingai sutriuškino NBA čempionus „Golden State Warriors“ – 126:91 (37:22, 37:24, 34:24, 18:21).

Pirmame ketvirtyje per vieną minutę tris tritaškius iš eilės pataikęs L. Dončičius pasiekė jau šeštą trigubą dublį savo karjeroje – 23 taškai (2/3 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 7/11 baudos), 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Ir visa tai slovėnas padarė per tris kėlinius, nes ketvirtame jo paslaugų tiesiog nebeprireikė.

Sezono mačą sužaidęs 40-metis vokiečių veteranas D. Nowitzki pelnė 21 tašką (3/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai).

„Warriors“, kurie leido pailsėti Stephenui Curry, gretose 25 taškais pasižymėjo Kevinas Durantas (0/8 tritaškiai), 19 – DeMarcusas Cousinsas.

Antrą pergalę sezone prieš NBA čempionus iškovoję „Mavs“ (29/44) turnyro lentelėje susilygino su Memfio „Grizzlies“ ir Jonu Valančiūnu.

Lenktynėse dėl ROY („Rookie of the Year“) apdovanojimo neatsitraukė ir pagrindinis L. Dončičiaus konkurentas Trae Youngas. Jis ant savo pečių ištempė Atlantos „Hawks“ (26/48) klubą ir pataikė pergalingą metimą aidint sirenai prieš Filadelfijos „76ers“ – 129:127 (34:41, 40:27, 26:32, 29:27).

Fantastiškai žaidęs T. Youngas iš viso suvertė net 32 taškus (7/11 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 6/7 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 6 kamuolius.

Lemiamą dvitaškį Trae įmetė dengiamas dviejų varžovų – Jimmy Butlerio (25 tšk.) ir Joelio Embiido (27 tšk.).

Po herojiško T. Youngo pasirodymo socialiniuose tinkluose jį gyrė ir savo balsus anksčiau laiko būtent jam skyrė NBA žvaigždės – Donovanas Mitchellas, Kyle'as Kuzma ir kiti.