„Olympiakos“ komandai ši dvikova nieko blogo iš pradžių nežadėjo – pirmose tarpusavio rungtynėse graikų klubas pelnė daugiausiai taškų šį sezoną ir laimėjo 98:77.

Nuo pat mačo pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmę aikštės šeimininkai tik didino skirtumą. Po trijų kėlinių „Gran Canaria“ pirmavo 49:30, o dvikovos pabaigoje praraja tarp komandų jau buvo 29 taškai – 90:61.

Pirėjo komandos pralaimėjimas – gera žinia žalgiriečiams, kuriems ir toliau šansai patekti į aštuntuką išlieka realūs.

Penktadienį Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Kaune žaidžia su Stambulo „Daruššafaka“, o kitą savaitę Lietuvos čempionų laukia išvyka pas „sužeistą žvėrį“ į Pirėjų.

„Gran Canaria“: Marcus Erikssonas 24, Siim-Sanderis Vene 14, DJ Strawberry 13, Jacobas Wiley 10.

Olympiakos“: Briante Weberis 13, Axelis Toupane'as 12, Georgios Printezis ir Nigelis Williams-Gossas po 9.

Trijų pralaimėjimų iš eilės Eurolygoje seriją nutraukė Miuncheno „Bayern“ (13-15) krepšininkai. Ketvirtadienį savo aikštėje žaidę Vokietijos čempionai po pergalingo Petteri Koponeno metimo paskutinę sekundę 73:71 (18:19, 14:17, 17:20, 24:15) nugalėjo „Barcelona“ (16-12) ekipą.

Pirmoje rungtynių dalyje nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvą tvirtai į savo rankas paėmė Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai.

Paskutinio kėlinio pradžioje katalonai pirmavo 63:51, tačiau tuomet „Bayern“ surengė įspūdingą spurtą 14:0 ir išsiveržė į priekį.

Likus žaisti 6 sek. Jaka Blažičius pataikė baudų metimus ir išlygino rezultatą 71:71, tačiau bavarams pergalę dovanojo per likusį laiką dvitaškį spėjęs pataikyti P. Koponenas. Suomis kartu su Devinu Bookeriu surinko po 14 taškų ir buvo rezultatyviausi nugalėtojų ekipoje.

Antradienį rezultatyviausias rungtynes šį sezoną sužaidęs (19 taškų) buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 19 minučių pelnė vos 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 1 naudingumo balą.

Bayern“: Petteri Koponenas ir Devinas Bookeris po 14, Derrickas Williamsas 11, Stefanas jovičius 10, Danilo Barthelis 9.

Barcelona“: Thomas Heurtelis ir Ante Tomičius po 13, Chrisas Singeltonas 12, Pau ribas ir Jaka Blažičius po 10.

Likusiose Eurolygos rungtynėse ketvirtadienį Podgoricos „Budočnost“ (6-22) nusileido ketvirtą vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusiai Stambulo „Anadolu Efes“ (18-10) komandai 84:91 (19:27, 21:26, 18:18, 26:20).

Budočnost“: Edwinas JAcksonas 17, Goga Bitadze 16, Norrisas Cole'as 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 18 (2/3 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 2/2 baudos, 6 rez.p., 23 naud.b.), Tiboras Pleissas 16, Bryantas Dunstonas 14, Krunoslavas Simonas 13, Rodrigue'as Beaubois 12.